Jutro, 14.02. w naszej szkole z okazji Dnia św. Walentego Samorząd Uczniowski dostarczy „pocztę walentynkową” i z tej okazji prosi, aby wszyscy chłopcy byli ubrani w koszulę oraz krawat lub muszkę, a wszystkie dziewczyny w sukienkę lub spódnicę. Każdy przebrany uczeń będzie miał jutro „immunitet od pytania” ;)

/red. Łukasz Zamarlik

Super by było tak wyczarować

By z małą babcią pospacerować

I z dziadkiem naszym, małym chłopakiem

Na koniec świata iść górskim szlakiem

Babciu, kocham Cię

Dziadku, kocham Cię

Kochanym Babciom i Dziadkom wszystkie wnuki klas 0 - III  dziękowały dzisiaj: gorącym sercem, bogatym słowem i wzruszającą piosenką. Również Rodzice dołączyli się do życzeń dla naszych Seniorów i ugościli zebranych słodkim poczęstunkiem.

 

W naszej szkole gościły dzisiaj wolontariuszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Wiejskiego Domu Kultury w Krempachach. Pani opiekun i główny organizator koncertów w Krempachach opowiadała na czym polega fenomen wielkiej orkiestry i w jaki sposób my również możemy  przyczynić się do tegorocznego sukcesu WOŚP.

A więc bierzmy wiatr w żagle i startujmy!

Znalezione obrazy dla zapytania wosp 2020

 

Od kilku lat, 6 stycznia - w Święto Objawienia Pańskiego, w kaplicy odbywają się jasełka bożonarodzeniowe. W tym roku w przedsięwzięciu wzięli udział rodzice i nauczyciele z Dębna.

Więcej na stronie podhale24

Podkategorie