Dnia 26 lutego 2014 r w Nowym Targu na stoku Zadział odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych Gminy Nowy Targ. Naszą szkołę reprezentowała siedmioosobowa drużyna w składzie: Katarzyna Kurzydło, Karolina Młynarczyk, Wiktoria Kukuczka , Julia Rabska, Potoczak Patryk, Zoń Karol, Jakub Leśny. Najlepszy wynik osiągnęła Karolina Młynarczyk zajmując II miejsce w kategorii dziewcząt klas III – IV.

  Pozostali zawodnicy to: Katarzyna Kurzydło 9 miejsce, Julia Rabska 16 miejsce,  Weronika Kukuczka 18 miejsce , Potoczak Patryk 15 miejsce, Jakub Leśny 24 miejsce, Zoń Karol 25 miejsce. Warto również podkreślić zaangażowanie, hart ducha i wolę walki, iż pomimo wywrotek i wypiętych w czasie zjazdu nart, zawodnicy docierali do mety zdobywając cenne punkty dla szkoły.

 W ogólnej klasyfikacji szkół nasza szkoła zajęła wysokie 8 miejsce.

 Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolny!