W dniu 29,04.2015 r. w Szkole Podstawowej w Szlembarku odbył się Gminny Konkurs Ekologiczny pt.„Idziemy na ryby”. Konkurs  swoją tematyką obejmował wiadomości z zakresu ryb słodkowodnych występujących w Polsce.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowała drużyna w składzie:  Katarzyna Kurzydło, Izabela Mąka, Patryk Potoczak.

Zespół ten w konkursie wiedzy o rybach zdobył  II miejsce.

 

Ponadto najmłodsze dzieci z naszej szkoły  brały udział w tym konkursie wykonując piękne prace plastyczne na temat ryb, które to prace również były oceniane. W konkursie prac plastycznych również mamy osiągnięcia J:

III miejsce - Bartłomiej Gąsiorek  kl. I

IV miejsce - Oliwia Kasprzak z oddziału przedszkolnego

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody i drobne upominki.

Gratulujemy i zachęcamy pozostałe dzieci do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.