"Ostatni dzwonek zabrzmiał  dziś

braterski splećmy krąg;

w tej szkolnej ciszy, w świetle lamp'

ostatni uścisk rąk"

Dzisiaj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015.

Klasa V programem artystycznym żegnała klasę VI, natomiast nasi absolwenci przedstawili prezentację multimedialną o swoim "burzliwym i kolorowym" życiu ;))

Następnie Pan Dyrektor wręczył nagrody za100% frekwencję, którą otrzymali: Paulina i Patrycja Warmuz, Paweł i Jakub Leśny, Julka Jeziorczak, Marta Nowak i Martyna Kaczmarczyk.

Plakietkę "WZOROWEGO UCZNIA" otrzymały: Julka Rabska, Kasia Kurzydło i Weronika Potoczak, a ich rodzice - Listy Gratulacyjne.

Klasa 0 pożegnała się z panią od języka angielskiego.

{vsig}obrazy//ogloszenia/zerowka{/vsig}

Zabawa pożegnalna klasy VI.

Uczniowie z Dębna na obozie językowym

W dniach 6 – 12 czerwca 2015 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębnie wraz z grupą uczniów z krempaskiego gimnazjum, Szkoły Podstawowej w Krempachach, Harklowej, Knurowa i Ostrowska wzięły udział w obozie edukacyjnym w Długopolu Dolnym na Ziemi Kłodzkiej.  Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców – wolontariuszy Europejskiego Forum Młodzieży z całego świata – Kenii, Wietnamu, Chin, Filipin, Kolumbii, Finlandii, Ukrainy, Niemiec i Łotwy. Zajęcia oczywiście prowadzone były w języku angielskim i miały na celu doskonalenie u dzieci umiejętności posługiwania się tym językiem oraz rozwinięcie obecnie cenionych umiejętności społecznych: przewodzenia, autoprezentacji i pracy w zespole.  Podczas pobytu na obozie uczniowie odbyli wycieczkę do Błędnych Skałek w Parku Narodowym Gór Stołowych, parku linowego oraz zwiedzili Kopalnię Złota. Wyjazd zorganizował pan Łukasz Zamarlik, nauczyciel języka angielskiego z Dębna. Opiekunami grupy byli p. Danuta Stanik, p. Zofia Kalata oraz  p. Wojciech Pajerski.

oprac.Łukasz Zamarlik

Komunikaty:

Msza na zakończenie roku szkolnego - piątek - godz. 8.30

Zakończenie roku szkolnego w szkole - godz. 9.30


Serdecznie zapraszamy rodziców na  uroczystość zakończenia roku szkolnego 2014/15