Kochani Babciu i Dziadku!

Zapraszam Was do obejrzenia naszego filmu

                                                                         Klasa I

 

 

Zapraszamy do udziału w konkursach!

- wejdź na stronę: www.spdebno.ugnowytarg.pl/konkursy

 

 

 

 

 

jaselka'22

9. stycznia 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Dębnie zaprezentowali się w jasełkach bożonarodzeniowych, które odbyły się w kaplicy przy tłumnie zgromadzonej publiczności. Wspaniałe przedstawienie ozdobili muzycznymi występami uczniowie: Fili Zoń - grający na gitarze, Marcin Haręza - akompaniujący na akordeonie i Ania Zoń - na keyboardzie.

Rada Rodziców podziękowała wszystkim zebranym wręczając każdemu paczuszkę domowych ciasteczek.

 

Ostatni dzień nauki stacjonarnej uwieńczyło przedstawienie jasełkowe przygotowane przez P. M. Zajączkowską, ks. Jarosława i p. G. Słowik. Widowisko ubarwiły kolędy i pastorałki wykonane przez uczniów.

/foto: Oliwia Kasprzak

 

 

 

 

Ostrzeżenie Inspekcji Handlowej w Krakowie przed szczególnie niebezpieczną „zabawką”!

 

 

 

 

6 grudnia - wiadomo przychodzi MIKOŁAJ! Zagościł również w naszej szkole wręczając dzieciom wyczekiwane prezenty. Radości było co nie miara, a spotkanie z Mikołajem na pewno pozostanie w pamięci, nie tylko maluchów ;)

 

 

 

 

 

 

 

 Tegoroczne andrzejki w czarno-złotej oprawie odbyły się dzięki zaangażowaniu samorządu szkolnego, kl. VII i VIII oraz uczniom kl.IV pod czujnym okiem p. Zamarlika. Wszystkie dzieci mogły skorzystać z "fachowych przepowiedni wróżek i wróżbitów", bawiąc się przy tym doskonale. Oczywiście nieodłącznym elementem zabawy był otwarty sklepik.

Zobaczcie jak się bawiliśmy :)

 

 

 

 

Podkategorie