W tegorocznym małopolskim projekcie Jeżdżę z głową” brali udział uczniowie z klasy III.

Zajęcia odbywały się na stoku narciarskim ,,Zadział” w Nowym Targu. Poprzez spotkania z instruktorem dzieci zdobyły podstawowe umiejętności jazdy na nartach, umiejętność wyjazdu orczykiem na stok, zdobyły wiedzę na temat bezpieczeństwa na trasach narciarskich oraz obowiązku jazdy w kasku.

Na zakończenie projektu każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający umiejętność jazdy na nartach.

/red.D. Myśliwiec
 
 
 

Dzisiaj obchodziliśmy w szkole Dzień Kota, który przypada 17.II. Wszyscy uwielbiamy kociaki, dlatego chętnie szukaliśmy informacji o nich i rysowaliśmy.

 

 

 

Fantastyczne przebrania, pyszne słodkości, dobra muzyka i niepowtarzalna ścianka walentynkowa to najważniejsze, co wyróżniało tegoroczną zabawę karnawałową w naszej szkole. No i były jeszcze prezenty!

 

 

  Uczniowie klas 0-III zaprosili swoich ukochanych dziadków na uroczystość, która odbyła się 20 stycznia w remizie OSP. Dzieci przedstawiły program artystyczny, po czym wręczyły seniorom własnoręcznie przyszykowane upominki. Gościom umilił czas również słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

 

 

Podkategorie