Dn. 28 września 2023 r. w przeddzień odpustu parafialnego w Dębnie odbyła się autokarowa pielgrzymka uczniów kl. III i IV naszej szkoły do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie - Łagiewnikach.

Dzieci udały się wraz księdzem proboszczem, rodzicami i wychowawczynią, aby podziękować za dar Sakramentu Pokuty i Sakramentu Eucharystii. W Kaplicy wszyscy uczestniczyli we mszy świętej, podczas której odbyło się przekazanie relikwii Świętej siostry Faustyny dla naszego kościoła. Duże wrażenie na młodych pielgrzymach zrobiło wejście na wieżę i zobaczenie kamienia węgielnego z Golgoty.
Pielgrzymka pozwoliła poznać miejsce kultu religijnego i dostarczyła niezapomnianych przeżyć duchowych wszystkim uczestnikom wyjazdu. 
 
Serdecznie dziękujemy ks. Jarosławowi za zorganizowanie tej wspaniałej pielgrzymki.
 
opr. Danuta Myśliwiec 
 
 

samorząd26 września odbyły się demokratyczne wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2023/24. Uczniowie klas I-VIII w tajnym głosowaniu wybierali trzech spośród sześciu kandydatów, a następnie wrzucali swój głos do urny. Po przeliczeniu głosów wyłoniono zarząd SU.

 

 

 Przewodnicząca - Zuzanna Stachoń kl. VII

Z-ca przew. - Artur Głodek kl. VIII

Członek zarządu - Piotr Strama kl. VI

Opiekun Samorządu Szkolnego - p. Monika Miśkiewicz

 

 

13 września całą szkołą wybraliśmy się na ognisko w pobliże domków campingowych. Było pieczenie kiełbasek i pianek, dużo biegania z piłkami i spacer nad Białkę. Dopisała piękna pogoda, więc lody też były mile widziane :)

 

 

 

 

 Nowy Rok Szkolny 2023/24 rozpoczynamy 4 września (t.j. poniedziałek) mszą św. o godz. 8.30  w kościółku, a następnie, około godz. 9.30 spotkamy się w szkole.

 

 

    

Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z animacją i ulotką nt przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15.

 

Podkategorie