Klasy IV-V pod okiem p. D. Leśniak i p. M. Miśkiewicz przygotowały akademię z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po uroczystości Pan Dyrektor Jacek Zoń wręczył dyplomy za ostatnie osiągnięcia naszych uczniów.

/fot. Oliwia Kasprzak

 

 

 

 

wręczenie nagród w konkursieNasze uczennice Kornelia Potoczak i Joanna Głodek z kl. VI wraz z panią Grażyną Słowik stworzyły pracę w formie cyfrowego escape-roomu pt: "W zabytkowym Dębnie" biorąc udział w konkursie "Geniallne Miiejsca".

18 kwietnia w Krakowie w Instytucie Informatyki AGH odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „Geniallne Miejsca” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Polskiej Izby Turystycznej w Małopolsce, gdzie praca "W zabytkowym Dębnie" otrzymała I miejsce w  województwie małopolskim!

Oprócz nagrody głównej, dziewczyny z opiekunem mają zaproszenie na ogólnopolski finał konkursów Geniallne Miejsca i Geek w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik.

Praca dziewczyn znajduje się na mapie Geniallna Polska wśród 78 innych zgłoszonych prac konkursowych.

 

Czytelniku, czy znasz kościółek w Dębnie? Czy wiesz jakie skarby kryje w sobie?
Zapraszamy Cię do "Zabytkowego Dębna"!

link do pracy konkursowej Kornelii i Joasi "W zabytkowym Dębnie"

 

W ramach czwartej edycji programu "Poznaj Polskę" nasza szkoła otrzymała dotację Ministra Edukacji i Nauki do organizacji wycieczek w tym roku szkolnym. W ramach dofinansowania uczniowie młodsi pojadą do Bochni i Nowego Wiśnicza, natomiast starsi zwiedzą Ziemię Sandomierską.

/szczegóły programu znajdziesz tutaj

 

Podkategorie