13 września całą szkołą wybraliśmy się na ognisko w pobliże domków campingowych. Było pieczenie kiełbasek i pianek, dużo biegania z piłkami i spacer nad Białkę. Dopisała piękna pogoda, więc lody też były mile widziane :)

 

 

 

 

 Nowy Rok Szkolny 2023/24 rozpoczynamy 4 września (t.j. poniedziałek) mszą św. o godz. 8.30  w kościółku, a następnie, około godz. 9.30 spotkamy się w szkole.

 

 

    

Zapraszamy Rodziców do zapoznania się z animacją i ulotką nt przeciwdziałania wykorzystaniu seksualnemu małoletnich poniżej lat 15.

 

zajecia wakacyjne 2023     

Kliknij, aby przeczytać szczegóły

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/23

23.06 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na wstępie Dyrektor wraz z p. Miśkiewicz wręczyli nagrody za wyniki w II. Finale Szkolnej Ligii Matematycznej. następnie przekazano listy gratulacyjne rodzicom Kornelii Potoczak i Filipa Zonia, a potem klasa VII pożegnała absolwentów i wręczyła im upominki.

W dalszej części uroczystości ósmoklasiści w telewizyjnych wiadomościach  "Breaking News" przedstawili skrótowo najciekawsze newsy ze swojego 8-letniego pobytu w szkole. Całość programu okrasiły muzyczne występy kl.II, III i V.  

Ostatni punkt uroczystości to wręczenie nagród i świadectw ukończenia szkoły przez Dyrektora w obecności nauczycieli, uczniów i rodziców. Pozostali uczniowie otrzymali je z rąk wychowawców,  w swoich salach.

Żegnamy absolwentów i życzymy im wielu sukcesów, a uczniom klas 0 – VII mówimy: „Do zobaczenia we wrześniu!”

 

Podkategorie