W XIII Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek w Lasku nasze uczennice uzyskały piękne wyniki! Łucja Radoń zdobyła I miejsce w kategorii kl. I-III, natomiast Julka Radoń i Justyna Młynarczyk otrzymały wyróżnienie w kategorii duety kl. IV-VI.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów!

 

W tegorocznym Gminnym Konkursie Szopek organizowanym przez Szkołę Podstawową w Rogoźniku wzięli udział również nasi uczniowie. Miło nam poinformować, że w kategorii "szopki rodzinne średnie" Dawid, Krystian i Kacper Kawa oraz Martyna i Tomek Banach uzyskali wyróżnienia. Gratulujemy!

 

Z przyjemnością informujemy, że zespół "Cebulki" (Joanna Głodek, Kornelia Potoczak, Zuzanna Stachoń) z naszej szkoły znalazł się w ścisłym gronie laureatów konkursu "Nasza szkolna biblioteka" otrzymując nagrodę w kategorii kl. 7-8. Konkurs organizowała Biblioteka Pedagogiczna w Nowym Targu.

Dziewczyny wykazały się kreatywnością, zdolnościami twórczymi i umiejętnie wykorzystały różne techniki plastyczne. Sami zobaczcie jaka to wspaniała praca!

    

 

 /więcej informacji na stronie biblioteki

 

konkurs piosenkiW dniu dzisiejszym, 9. listopada, odbył się w Ludźmierzu IX Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowało 4 wykonawców: 3 solistów i duet. Miło nam zakomunikować, że Łucja Radoń z kl. I zdobyła GRAND PRIX - najwyższą nagrodę w kategorii kl. I-III za piosenkę "Co to jest niepodległość". Natomiast wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI uzyskał duet: Julia Radoń i Justyna Młynarczyk za piosenkę "Uwierz Polsko".

Bardzo serdecznie gratulujemy dziewczynom i zachęcamy wszystkich do udziału w różnych konkursach!

 

 

5.06 w Obidowej odbył się Gminny Konkurs Ortograficzny kl. II-III. Naszą szkołę reprezentowali: Edyta Młynarczyk i Krystian Potoczak. Z radością informujemy, że Edytka zajęła II miejsce w kategorii kl. II! Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do poznawania tajników ortografii :)