9. grudnia uczestnicy koła informatycznego wraz z opiekunem, panią G. Słowik, wyjechali na wycieczkę do Krakowa. Celem wyjazdu było Muzeum Elektroniki. Tam dowiedzieliśmy się jaka była historia i rozwój gier komputerowych, oglądaliśmy wystawę różnych urządzeń związanych z telekomunikacją, odtwarzaniem analogowym i cyfrowym. Potem mieliśmy do dyspozycji różne maszyny do grania, które wciągnęły nas w swój świat.

 

 

 

2 czerwca koło informatyczne zakończyło swoją pracę w tym roku. Wszyscy uczestnicy otrzymali wspaniałe upominki związane z informatyką. Podsumowaliśmy nasze zajęcia, to, czego się dowiedzieliśmy i jakie są nasze oczekiwania. Wszyscy wyrazili chęć kontynuacji, jeżeli tylko będzie taka możliwość. A teraz Kodki jadą na wakacje!

 

 

Kodki ostro pracują podczas zajęć koła informatycznego CMI, ostatnio najwięcej czasu poświęcają jeżdżącym mBotom. Żeby roboty wykonywały swoje zadania, trzeba je zaprogramować w aplikacji mBlock. Nasze Kodki już dużo umieją i chętnie pokażą Wam jak to się robi smile