W dniu 11.10.2021r. W Ludźmierzu odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników w kilku kategoriach wiekowych. Najlepszy wynik osiągnął Mateusz Guroś zajmując I miejsce w kategorii młodzieży szkolnej – klasa VII. Pozostali zawodnicy zdobyli miejsca punktowane, co przyniosło naszej szkole 11 miejsce w klasyfikacji szkolnej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w biegach w przyszłym roku szkolnym!

/red. D. Leśniak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dzień nauczycielaDzień Edukacji Narodowej - 14.X obchodziliśmy w szkole na wesoło. Samorząd Szkolny oraz uczniowie klas IV-VIII pod okiem p. Zamarlika przedstawili humorystyczne scenki z życia ucznia podczas zdalnego nauczania. Występ okrasiły swym śpiewem pierwszaki oraz uczennice klasy IV i V.

Po prezentacjach uczniowskich, Dyrektor Jacek Zoń podziękował nauczycielom za zaangażowanie i tworzenie pozytywnej atmosfery w szkole. Dyrektor poinformował zebranych o Nagrodzie Wójta przyznanej w tym roku p. G. Słowik, a następnie wręczył nagrody p. M. Zajączkowskiej, p. D. Myśliwiec oraz p. M. Miśkiewicz. Na zakończenie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców - p. E. Potoczak, która złożyła życzenia gronu pedagogicznemu i w ciepłych słowach podziękowała za trudną, ale efektywną pracę.

 

    Było dużo śmiechu, radości i iluzji :)

 
           

Dzisiaj odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Uczniowie z klas I-VIII głosowali na trzech spośród 15 kandydatów. Po przeliczeniu wszystkich głosów wyłoniono ścisłe prezydium:

przewodniczący - Jan Gąsiorek

zastępca - Piotr Strama

skarbnik - Oliwia Kasprzak

 

 

1.10.2021 rusza SZKOLNA LIGA MATEMATYCZNA! Kliknij i przeczytaj

 

 

Podkategorie