Zobacz jak klasa IV świetnie sobie radzi na zajęciach na basenie w Nowym Targu!

Uczniowie kl. III na Zadziale.

{vsig}obrazy/2014/narty{/vsig}

W gminnym turnieju mikołajkowym "Baw się razem z nami" brały udział klasy młodsze pod opieką p. D. Leśniak i p. T. Zoń. Drużynowo kl. I zajęła 12 miejsce, kl. II - 15 miejsce,  a kl. III - 10 miejsce.

{vsig}/obrazy/2013/baw_sie_znami{/vsig}

Dnia 21 lutego 2013 r w Nowym Targu na stoku Zadział odbyły się zawody w narciarstwie alpejskim szkół podstawowych Gminy Nowy Targ.Nasza najmłodsza zawodniczka Wiktoria Kukuczka zajęła 9 miejsce w kategorii klas III - IV , Karolina Młynarczyk zajęła 16 miejsce w tej samej kategorii. Również Jakub Leśny z klasy czwartej zajął 19  miejsce w swojej kategorii wiekowej.Pozostali zawodnicy to Weronika Kukuczka 20 miejsce w kategorii dziewczynki klasa 5-6. Pozostali nasi zawodnicy uzyskali następujące miejsca: Janos Kamil miejsce20, Zoń Jakub miejsce 25, Gorlicki Kacper 40, Janos Grzegorz 43 w kategorii klas V - VI, Potoczak Patryk 26 w kategorii klasa III - IV.

W ogólnej klasyfikacji szkół nasza szkoła zajęła wysokie 9 miejsce i otrzymaliśmy pamiątkowy puchar.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy sukcesów w przyszłym roku szkolnym

W dniu 25.09.2012 r. na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Gminne Zawody w biegach przełajowych szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczestników w różnych kategoriach wiekowych.

Najlepszy wynik z uczniów  naszej szkoły uzyskał Jan Zoń i zajął 9 miejsce w swojej kategorii wiekowej (chłopcy kl.VI).