Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych uczniów, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, kiedy zmrok zapada wcześniej, podjęliśmy działania w celu poprawy bezpieczeństwa małych mieszkańców wsi.Podczas zabawy andrzejkowej wszystkim uczniom naszej szkoły rozdaliśmy odblaskowe opaski. Akcja odbyła się przy współpracy z Bankiem PKO BP w ramach programu SKO. Dodatkowo klasy 0-III otrzymały zawieszki odblaskowe na plecaki. Bank podarował również każdemu maluchowi blok rysunkowy i smycz na klucze. Całą akcję koordynował p. Ł. Zamarlik, p. D. Leśniak i p. G. Słowik.  Podczas spotkania przeprowadzono krótką pogadankę przypominającą o zasadach poruszania się po zmroku, a na zakończenie Samorząd Uczniowski rozdał słodkie upominki.

Mamy nadzieję, że każdy uczeń, duży i mały, będzie zawsze pamiętał o odblaskach, które mogą uratować życie!