W związku z realizacją tematyki zajęć "Woda to życie", klasa III wybrała się dzisiaj na spacer nad Dunajec. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, uczniowie chętnie ruszyli nad rzekę bacznie obserwując przyrodę.

{vsig}obrazy//2015/dunajec{/vsig}

Zrobiło się cieplutko i uczniowie naszej szkoły nie mogli nacieszyć się słoneczkiem. Kto tylko mógł, spędzał czas na szkolnym podwórku. Klasa VI, grzejąc się w promieniach słońca, odbyła tam lekcję języka polskiego. Podobnie uczniowie klasy IV – na lekcji wychowawczej ozdobili szary asfalt pięknymi, radosnymi rysunkami. Widać, że wszyscy cieszą się z pięknej wiosennej pogody.

Przerwy wyglądały nie mniej entuzjastycznie! Plac zabaw znacznie się ożywił, o czym możecie się przekonać oglądając zdjęcia.

{vsig}obrazy//2015/m{/vsig}

1 kwietnia szóstoklasiści pisali pierwszy w swoim życiu poważny egzamin. Nowa formuła sprawdzianu składa się z dwóch części: polonistyczno-matematycznej oraz językowej. Uczniowie mieli duże pole do popisu;)

Naszym najstarszym wychowankom życzymy uzyskania dobrych wyników!

{vsig}obrazy//2015/sprawdzian6{/vsig}

Kl. II przygotowała ciekawą inscenizację na temat Świąt Wielkanocnych.

 

 

 

W klasie II odbyła się lekcja poświęcona czasopismom. Uczniowie pracowali w grupach i wspólnie starali się odpowiedzieć na pytania: Jakie są rodzaje czasopism? Z czego składa się strona tytułowa? Następnie zaprojektowali stronę tytułową swojego własnego wymyślonego czasopisma.

Wszyscy chętnie brali udział w lekcji i z ciekawością przeglądali przyniesione na zajęcia gazety.

{vsig}obrazy//2015/czasopisma2{/vsig}