Klasa II uczestniczy od dwóch tygodni w programie rządowym "Umiem pływać!"

Dzieci jeżdżą na basen do Domu Wczasowego "Rysy" w Bukowinie Tatrzańskiej. Dobrze oswoiły się już z wodą i zaczynają pływać!

Zapraszam do oglądnięcia filmików i zdjęć.

{vsig}obrazy//plywanie{/vsig}

Z inicjatywy ks. Proboszcza Józefa Milana i Dyrektora Szkoły Jacka Zonia, 16 listopada w kościele w Dębnie, po wieczornej Mszy Św. uczniowie naszej szkoły zaprezentowali mieszkańcom wsi montaż słowno-muzyczny z okazji Święta Niepodległości. Pokaz wywołał wiele pozytywnych emocji o czym świadczyły duże brawa, a nawet łzy wzruszenia.

Po występie pani Grażyna Słowik przedstawiła zebranym ideę akcji Szlachetna Paczka i zachęciła do wzięcia udziału w tegorocznej edycji.

{vsig}obrazy//2013/listopad-kosciol{/vsig}

8 listopada odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Uczniowie w pięknym montażu słowno-muzycznym nawiązali do historii Polski i jej bohaterów. Była to również niezapomniana lekcja patriotyzmu lokalnego.

5 listopada odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy I.

11 października odbyła się "oscarowa akademia" z okazji Dnia Nauczyciela. Uroczysta gala przygotowana przez kl. III i VI sprawiła widzom nie lada zabawę, a każdy nauczyciel chyba długo będzie wspominał spacer po "czerwonym dywanie".

Po występach uczniów Dyrektor wręczył nagrody nauczycielkom: p. Teresie Zoń i p. Grażynie Słowik.