Zapraszamy do udziału w konkursie  "Mikołajki 2021"

Więcej informacji pod linkiem dla uczniów-konkursy-mikolajki

 

 

 

 

27.10.2021r. odbyła się uroczystość pasowania na ucznia i ślubowania najmłodszych uczniów szkoły. Klasa I od dłuższego czasu przygotowywała się do tego ważnego dla nich dnia. Podczas występu uczniowie pokazali swoje artystyczne talenty i śpiewająco zdali egzamin. Każdy z przejęciem ślubował być dobrym uczniem, dbać o dobre imię klasy i szkoły, uczyć się jak kochać i pracować dla Polski, a najważniejsze jak być dobrym Polakiem i dbać o honor naszego kraju.

Następnie Pan Dyrektor każdego z osobna pasował na godnego ucznia naszej szkoły.

Pierwszaki obiecały, że od teraz swoją nauką i zachowaniem będą sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. 

 

 

 W dniu 11.10.2021r. W Ludźmierzu odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 11 zawodników w kilku kategoriach wiekowych. Najlepszy wynik osiągnął Mateusz Guroś zajmując I miejsce w kategorii młodzieży szkolnej – klasa VII. Pozostali zawodnicy zdobyli miejsca punktowane, co przyniosło naszej szkole 11 miejsce w klasyfikacji szkolnej.

Wszystkim gratulujemy i życzymy sukcesów w biegach w przyszłym roku szkolnym!

/red. D. Leśniak

 

 

 

 

dzień nauczycielaDzień Edukacji Narodowej - 14.X obchodziliśmy w szkole na wesoło. Samorząd Szkolny oraz uczniowie klas IV-VIII pod okiem p. Zamarlika przedstawili humorystyczne scenki z życia ucznia podczas zdalnego nauczania. Występ okrasiły swym śpiewem pierwszaki oraz uczennice klasy IV i V.

Po prezentacjach uczniowskich, Dyrektor Jacek Zoń podziękował nauczycielom za zaangażowanie i tworzenie pozytywnej atmosfery w szkole. Dyrektor poinformował zebranych o Nagrodzie Wójta przyznanej w tym roku p. G. Słowik, a następnie wręczył nagrody p. M. Zajączkowskiej, p. D. Myśliwiec oraz p. M. Miśkiewicz. Na zakończenie głos zabrała przewodnicząca Rady Rodziców - p. E. Potoczak, która złożyła życzenia gronu pedagogicznemu i w ciepłych słowach podziękowała za trudną, ale efektywną pracę.

 

    Było dużo śmiechu, radości i iluzji :)

 
           

Podkategorie