Zabawa andrzejkowa była przednia! Wybory najlepszego nakrycia głowy i fryzury, sala wróżb, sklepik to atrakcje przygotowane przez Samorząd Uczniowski i p. Monikę Miśkiewicz :)

 

 

A tak bawią się starsze klasy (zobacz filmik)

 

 

Święto Pluszowego Misia to dobra okazja, aby powrócić do wspomnień z dzieciństwa i opowiedzieć o swoim ulubionym pluszowym przyjacielu. Data ta, czyli 25 listopada, nie jest przypadkowa, bo tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki.

 

 

 

akademia 11 listopada

Moja Ojczyzna, moja Polska, Moja Ojczyzna to mój dom,
Którego strzeże ojciec, matka i wiara od lat.
Moja Ojczyzna to historia, Pamięć o poległych za nasz kraj,
Pamięć o tysiącach Bohaterów, Niezłomnych jak stal!

 

Dnia 10 listopada z okazji Święta Niepodległości odbyła się uroczysta akademia przygotowana przez p. D. Leśniak i uczniów kl. V-VII. Prezentacje słowne przeplatane były pięknymi występami muzycznymi uczniów kl. IV-V oraz Edytki i Łucji z klas młodszych.

 

 

konkurs piosenkiW dniu dzisiejszym, 9. listopada, odbył się w Ludźmierzu IX Gminny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej. Naszą szkołę reprezentowało 4 wykonawców: 3 solistów i duet. Miło nam zakomunikować, że Łucja Radoń z kl. I zdobyła GRAND PRIX - najwyższą nagrodę w kategorii kl. I-III za piosenkę "Co to jest niepodległość". Natomiast wyróżnienie w kategorii kl. IV-VI uzyskał duet: Julia Radoń i Justyna Młynarczyk za piosenkę "Uwierz Polsko".

Bardzo serdecznie gratulujemy dziewczynom i zachęcamy wszystkich do udziału w różnych konkursach!

 

 

Podkategorie