Wczoraj w Warszawie odbył się ogólnopolski finał konkursów Geniallne Miejsca i i GEEK organizowanych przez Polskie Towarzystwo Informatyczne, na który zjechali się autorzy najlepszych prac wraz z opiekunami. W konkursie Geniallne Miejsca zadanie polegało na przedstawieniu w interaktywnej formie swojego regionu z wykorzystaniem aplikacji genial.ly. Konkursy zostały objęte patronatem honorowym Ministerstwa Edukacji i Nauki, Centrum GovTech i Polskiej Organizacji Turystycznej.

Nasza drużyna z Dębna również otrzymała zaproszenie na ogólnopolski finał i zdobyła III miejsce w konkursie Geniallne Miejsca za pracę "W zabytkowym Dębnie". Z dumą prezentowaliśmy nasze regionalne stroje odbierając nagrody. Po uroczystym podsumowaniu czekała nas wizyta w Centrum Nauki Kopernik. Mogliśmy oglądać, doświadczać i eksplorować. Ta krótka, ale wspaniała przygoda w stolicy na długo zostanie w naszej pamięci.

 I choć Warszawa żegnała nas deszczem, to wracaliśmy z poczuciem dumy i przekonaniem, że za rok znów spróbujemy swoich sił!

/więcej zdjęć i informacji na stronie PTI

 

Dzisiaj w oddziale przedszkolnym we współpracy z biblioteką szkolną odbył się I etap  konkursu recytatorskiego "Zaczarowany świat poezji dziecięcej", w którym uczestniczyło dziesięcioro przedszkolaków.
Dzieci, które zajęły I miejsce będą reprezentowały naszą szkołę w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Łopusznej.
Wyniki konkursu:
w kategorii 6-latków : I miejsce:  Grzegorz Lisowicz
II miejsce: Łucja Radoń
III miejsce: Marcin Gaździak
Magdalena Haręza
Maria Rączka
w kategorii 5-latków: I miejsce: Martyna Banach
II miejsce: Jan Galica
III miejsce: Martyna Gąsiorek
Franciszek Rusnak
Nikola Filipek
 
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Grzesiowi i Martynce życzymy dalszych sukcesów!
 
 
 

    

 

Klasy IV-V pod okiem p. D. Leśniak i p. M. Miśkiewicz przygotowały akademię z okazji 232 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Po uroczystości Pan Dyrektor Jacek Zoń wręczył dyplomy za ostatnie osiągnięcia naszych uczniów.

/fot. Oliwia Kasprzak

 

 

 

 

Podkategorie