wręczenie nagród w konkursieNasze uczennice Kornelia Potoczak i Joanna Głodek z kl. VI wraz z panią Grażyną Słowik stworzyły pracę w formie cyfrowego escape-roomu pt: "W zabytkowym Dębnie" biorąc udział w konkursie "Geniallne Miiejsca".

18 kwietnia w Krakowie w Instytucie Informatyki AGH odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu „Geniallne Miejsca” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego i Polskiej Izby Turystycznej w Małopolsce, gdzie praca "W zabytkowym Dębnie" otrzymała I miejsce w  województwie małopolskim!

Oprócz nagrody głównej, dziewczyny z opiekunem mają zaproszenie na ogólnopolski finał konkursów Geniallne Miejsca i Geek w Warszawie w Centrum Nauki Kopernik.

Praca dziewczyn znajduje się na mapie Geniallna Polska wśród 78 innych zgłoszonych prac konkursowych.

 

Czytelniku, czy znasz kościółek w Dębnie? Czy wiesz jakie skarby kryje w sobie?
Zapraszamy Cię do "Zabytkowego Dębna"!

link do pracy konkursowej Kornelii i Joasi "W zabytkowym Dębnie"

 

W ramach czwartej edycji programu "Poznaj Polskę" nasza szkoła otrzymała dotację Ministra Edukacji i Nauki do organizacji wycieczek w tym roku szkolnym. W ramach dofinansowania uczniowie młodsi pojadą do Bochni i Nowego Wiśnicza, natomiast starsi zwiedzą Ziemię Sandomierską.

/szczegóły programu znajdziesz tutaj

 

3. kwietnia z inicjatywy SU zorganizowano "Dzień bez plecaka". W ruch poszły przebrania, nosidła, akcesoria i różne "cuda-wianki"! Uczniowie i ich rodzice wykazali się niezwykłą kreatywnością, dlatego też lekcje mijały wesoło i szybko!

 

 

 

Ogłoszenie Samorządu Uczniowskiego

 

Jutro 17.03 z okazji dnia św. Patryka ogłaszamy Dzień Koloru Zielonego. 

Wszyscy ubieramy się na zielono :)

 
 

Podkategorie