Wspaniała zabawa, czarowne wróżby i bogaty sklepik to wszystko wyróżniało tegoroczną zabawę andrzejkową :)

 

Jak podsumować i utrwalić lekcje języka polskiego dotyczące twórczości Jana Kochanowskiego? Najlepiej zastosować metodę projektu. Uczniowie klasy VII - Natalia, Zuza, Dominika, Ola J., Kuba, Filip i Albert - zmierzyli się z tym problemem i zaprezentowali bardzo ciekawe prace: lapbooki, prezentacje multimedialne i  zadania z wykorzystaniem aplikacji LearningApps.

101 rocznicę odzyskania niepodległości Polski  nasza szkoła uczciła piękną akademią przygotowaną przez klasę VII oraz uczniów z kółka muzycznego. Nasza szkoła przystąpiła też do akcji "Szkoła do hymnu", dlatego o godz. 11:11 dumnie odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu Polski.

/foto:M. Haręza

14 października obchodzimy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji Samorząd Uczniowski, pod okiem swojego opiekuna P. Łukasza Zamarlika, przygotował i przedstawił humorystyczny program artystyczny. Całość dopełnił występ muzyczny uczniów z kl. II i III. Następnie przedstawiciele klasy VII i VIII złożyli życzenia i symboliczne podarunki nauczycielom, a Pan Dyrektor podziękował Gronu Pedagogicznemu i wręczył nagrody.

Podsumowując: wspaniale jest być nauczycielem i świętować, ale największą nagrodą jest dla nas radość naszych podopiecznych :)

 Kochani nauczyciele
Dziś chcemy podziękować wam.
Za cierpliwość, dobre serca i za cenny czas,
Który chętnie poświęcacie nam...

 

Podkategorie