Dziękujemy wszystkim, którzy przynosili zużyte baterie do szkoły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz REBA Organizacji Odzysku, Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach otrzymało piec grzewczy. Zachęcamy do dalszej zbiórki w kolejnym roku szkolnym!

  

 


 

3 czerwca klasy IV – VIII uczestniczyły w wycieczce do Krakowa. Humory wszystkim dopisywały,  podróżowało się w przyjemnej atmosferze. Pogoda była piękna, więc wszystkie zaplanowane działania udało się zrealizować:

  1. Muzeum Lotnictwa Polskiego – wystawa „Skrzydła i ludzie XX wieku”

Uczniowie zwiedzali muzeum z przewodnikiem, mogli też swobodnie spacerować po terenie muzeum i podziwiać zgromadzone tam przeróżne samoloty.

  1. Ogród Doświadczeń

Na powierzchni ponad 6 ha parku rozmieszczone są m. in. urządzenia demonstrujące zjawiska fizyki, ekspozycja geologiczna, ekspozycja sensoryczna „Zapachowo", zielony labirynt. Uczniowie, spacerując, korzystali z różnych atrakcji tego ogrodu według własnych zainteresowań.

  1. Wystawa pająków i skorpionów w Bonarce

Ta wystawa to ponad 50 terrariów oraz możliwość wzięcia pająka do ręki!

  1. Cinema City w Bonarce

Na koniec uczniowie obejrzeli film animowany pt. „Pan Wilk i spółka”

 

 

 Klasy O-III uczestniczyły dzisiaj w wycieczce do  skansenu w Orawskim Parku Etnograficznym w Zubrzycy Górnej. Dzieci miały okazję obejrzeć zabytkowe domostwa oraz wziąć udział w zajęciach edukacyjnych lepienia w glinie.

 

 

 

 

Podkategorie