Pielgrzymka kl. III do LudźmierzaKlasa III odbyła dzisiaj pielgrzymkę do Bazyliki NMP w Ludźmierzu w ramach dziękczynienia po I Komunii Świętej. Dzieciom towarzyszyli rodzice, wychowawczyni i ksiądz T. Skupień. W sanktuarium była msza św., a następnie wszyscy przeszli dróżkami Ogród Różańcowy. Towarzyszyła nam piękna pogoda i radosny nastrój :)

 

 

 

Dzieci z klasy I, II i oddział przedszkolny odwiedziły dziś Teatr Rabcio w Rabce, w którym oglądały przedstawienie pt. " Kot w butach".

 TDzień dziecka ze strażąegoroczny Dzień Dziecka upłynął nam pod znakiem dobrej pogody, wspaniałego poczęstunku i świetnej zabawy, którą mieliśmy dzięki Radzie Rodziców. Najwięcej uciechy sprawiła wizyta Ochotniczej Straży Pożarnej. Dobrze być dzieckiem :)

 

 

 

 

 

 

Z okazji Dnia Matki z każdy uczeń klasy I przygotował własnoręcznie wspaniały prezent: laurkę - wycinankę oraz tulipanka z kolorowego papieru.

Chłopcy z zaangażowaniem zaśpiewali piosenkę pt.: „Mamo” /video

To święto zostało stworzone, aby wyrazić podziękowanie dla wspaniałych mam, które wychowują swoje dzieci i uczą je życia. 

/red. D. Myśliwiec

 

 

 

Kacper Kawa z oddziału przedszkolnego zajął I miejsce w XIII Gminnym Konkursie Plastycznym „Moje Przedszkole”, który odbył się w Szkole Podstawowej im. Jana Kasprowicza w Klikuszowej. Tegorocznym tematem był „Kubuś Puchatek i Przyjaciele”. Do konkursu przystąpiło 29 uczestników z 16 szkół z terenu Gminy Nowy Targ. 

      
 
 

Podkategorie