Rodzicu! więcej informacji znajdziesz tutaj

 

 

Akademia wrześniowaPani M. Zajączkowska wraz z uczniami klas VI-VIII przygotowała program słowno-muzyczny na temat niemieckiej i sowieckiej agresji na Polskę we wrześniu 1939 roku. Pięknym akcentem kończącym apel był muzyczny występ Edytki z kl. II.

 

 

 

 

 


 

24.06 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na wstępie Dyrektor wraz z p. Miśkiewicz wręczyli nagrody za wyniki w I. Finale Szkolnej Ligii Matematycznej.Następnie klasa VII przedstawiła humoreskę "Zebranie rady pedagogicznej"  i wręczyła upominki dla absolwentów. W dalszej części uroczystości ósmoklasiści swoim humorystycznym pokazem mody pożegnała się z nauczycielami. Całość programu okrasiły muzyczne występy kl.I, IV i V.  

Ostatni punkt uroczystości to wręczenie świadectw. Absolwentom świadectwa ukończenia szkoły wręczył Dyrektor szkoły w obecności wszystkich nauczycieli, uczniów i rodziców. Pozostali otrzymali je z rąk wychowawców, po raz ostatni w tym roku w swoich klasach.

Żegnamy absolwentów i życzymy im wielu sukcesów, a uczniom klas 0 – VII mówimy: „Do zobaczenia!”

 

 

 

15 czerwca 2022 r. odbył się pierwszy finał Ligi Matematycznej uczniów naszej szkoły.
 Do ścisłego finału zakwalifikowało się 13- u uczniów, którzy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe: klasy IV- V oraz klasy VII- VIII. Przeprowadzono cztery rundy, w każdej z nich uczestnik miał prawo wyboru pytań za 1, 3 lub 5 punktów.
Rywalizacja była ogromna, jednak niepodważalną mistrzynią rachunków okazała się Kornelia Potoczak z klasy V. II miejsce zajęła Kinga Rusnak z klasy VIII, a III Bartosz Gąsiorek z klasy VIII. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy sukcesów na łonie Królowej Nauk!

 

Dziękujemy wszystkim, którzy przynosili zużyte baterie do szkoły. Dzięki Waszemu zaangażowaniu oraz REBA Organizacji Odzysku, Towarzystwo Opieki nad Ociemniałymi w Laskach otrzymało piec grzewczy. Zachęcamy do dalszej zbiórki w kolejnym roku szkolnym!

  

 

Podkategorie