MOC ŻYWIOŁÓW !!!

Dyrektor szkoły pan Jacek Zoń oraz ks. proboszcz Józef Milan wyrażają podziękowanie Panu Grzegorzowi Podlewskiemu prezesowi Zespołu Elektrowni Wodnych w Niedzicy za zaproszenie na uroczystość odsłonięcia atrakcji turystycznej pt. „Moc żywiołów’.

Jest to artystyczna wizja przerwania tamy na Zaporze w Niedzicy. Malowidło jest umiejscowione na moście nad zaporą i zawiera fantastyczne efekty przestrzenne. Odsłonięcia dokonał mistrz polski w rajdach samochodowych Leszek Kuzaj.

Uroczystość  wzbudziła spore zainteresowanie ze strony mediów oraz władz samorządowych i administracji państwowej.

Dzisiaj w naszej szkole klasy 0-III oglądały przedstawienie teatrzyku lalkowego "Pasikonik" z Rytra pt. "Piękna i bestia". Cisza na sali niewątpliwie świadczyła o tym, że sztuka się podobała.

Zobaczcie zdjęcia z tego teatrzyku.

Komitet Rodzicielski zorganizował - jak w poprzednim roku - zabawę karnawałową na rzecz szkoły. Odbyła się ona 29 stycznia w remizie OSP w Dębnie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sponsorzy, którym serdecznie dziękujemy. Specjalne podziękowania należą się firmie KRUSZGEO, która ufundowała nagrody do loterii fantowej.

Przy muzyce i smacznym poczęstunku czas upłynął bardzo szybko...

W środę odbyła się długo wyczekiwana zabawa karnawałowa. Dzieci z klas 0-III były pięknie i bardzo pomysłowo przebrane - czego dowodem są zdjęcia w galerii.

Nagrodziliśmy czworo dzieci za najciekawsze kostiumy:

 

 • Martynka Kaczmarczyk
 • Karol Zoń
 • Marcin Grzywnowicz
 • Natalia Głodek
 • Zarówno starsi, jak i młodsi bawili się znakomicie przy muzyce dobranej przez Patryka Gorlickiego.

  Dzień 14 lutego upłynął pod znakiem anonimowych - w większości  - życzeń i wyznań. Niektórzy jednak zapomnieli przygotować walentynki, chyba dlatego, że był to pierwszy dzień po feriach. Ale Samorząd Szkolny dostarczył adresatom wszystkie otrzymane kartki i dzień upłynął w miłej atmosferze.

  Zdjęcia obdarowanych walentynkami - w galerii.

  Podkategorie