Jak nakazuje tradycja, nasi uczniowie wystąpili z przedstawieniem jasełkowym dla mieszkańców Dębna. Licznie zgromadzona publiczność miała okazję przed jasełkami wysłuchać koncertu kolęd, opracowanego przez uczniów naszej szkoły na różne instrumenty.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i nagrań przygotowanych przez Oliwię Kasprzak.

 

Nagrania video /zobacz tutaj

 

 

"...Anieli grają, króle witają,

Pasterze śpiewają, bydlęta klękają

Cuda, cuda ogłaszają!..."

 

 Dzisiejsze jasełka zostały przygotowane przez p. Zajączkowską oraz ks. Jarosława i p. Słowik. Wspaniałe dekoracje zaprojektowane i wykonane przez p. Monikę Miśkiewicz przeniosły nas w atmosferę  zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

 

Jak co roku, w naszej szkole odbywają się wigilie klasowe. Wspólnie zasiadamy do stołu, dzielimy się opłatkiem i tym, co każdy przyniósł. W radosnej atmosferze oczekujemy na jasełka.

 

 

 

 

 

Klasy VI-VII wraz z wychowawcą i rodzicami spotkali się na tradycyjnym przygotowywaniu pierniczków.

 

 

 

 

 

1 grudnia w Szkole Podstawowej w Gronkowie odbył się II Gminny Konkurs Informatyczny, w którym wzięli udział również nasi uczniowie: Filip Zoń (kl. VIII) i Kornelia Potoczak (kl. VI). Obydwoje uplasowali się na 3. miejscach w swoich kategoriach wiekowych. Serdecznie gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów w dziedzinie informatyki.

 

Podkategorie