2. listopada odbyło się spotkanie z podróżnikiem, panem Marcinem Janikiem, który zachwycił nas swoją wiedzą o Mongolii i Rosji.

W przystępny sposób, posiłkując się prezentacją multimedialną, pan Marcin opowiadał o miejscach, które zwiedził podróżując przez tydzień w stronę kraju Nomadów. Dowiedzieliśmy się wiele na temat Moskwy, Syberii i Jeziora Bajkał. Mogliśmy też posłuchać ludowej muzyki tworzonej przez Nomadów.

To był czas spędzony przyjemnie i pożytecznie!

 

 

 

 

 

Naszym Nauczycielom dziękujemy za wszystkie starania ufając, że wysiłek nauczania i wychowania przyniesie owoce w niedalekiej przyszłości.

 

Przygotowana przez p. Myśliwiec akademia z okazji Dnia Nauczyciela, wprawiła wszystkich zebranych w bardzo pogodny nastrój. Nie ma to jak modny ciuch - zwłaszcza dla Pań Nauczycielek. A było w czym wybierać!

Po zakończonej akademii Pan Dyrektor wręczył nagrody dyrektora. W tym roku otrzymały je: p. Monika Jagieła i p. Danuta Myśliwiec. Gratulujemy!

Słowo miłość - za Ich troski,
Słowo wdzięczność - za Ich trud.
Dar to skromny, dar uczniowski
Wyśpiewamy z serc jak z nut

Dnia 25 czerwca zakończyliśmy kolejny rok nauki. Rok, w którym przeżywaliśmy wiele radości, odnosiliśmy małe i duże sukcesy, doświadczaliśmy trudnych chwil.Dlatego na pewno każdy z nas zasłużył na upragnione WAKACJE!

 

Podczas uroczystego zakończenia roku, najpierw klasa V żegnała najstarszych uczniów wesołym programem artystycznym, a następnie klasa VI przedstawiła "UWAGI NA NAUCZYCIELI" i "PRZEPIS NA DOBREGO UCZNIA". Uwieńczeniem wystąpienia absolwentów był pokaz prezentacji PP pt."Lata szkolne - rocznik 1997". Wnikliwe i z poczuciem humoru slajdy wszystkim bardzo przypadły do gustu.

Po części artystycznej pan Dyrektor wręczył świadectwa oraz dyplomy WZOROWEGO UCZNIA i listy gratulacyjne rodzicom tych uczniów. Byli to:

  • Maciej Jeziorczak
  • Michał Kurzydło
  • Mateusz Kozioł
  • Mateusz Młynarczyk
  • Gabriela Zoń

Na koniec Dyrektor wręczył również dyplomy za WZOROWĄ FREKWENCJĘ dla Jana Zonia i Pauliny Szlembarskiej.

Podkategorie