Serdecznie zapraszamy

uczniów klas IV - VI

na spotkanie z pisarzem - panem Andrzejem Grabowskim

dn. 28 listopada ( piątek )  ok. 9:00 - 10:00Na spotkaniu będzie możliwość kupienia książek autorstwa pana Grabowskiego i zdobycia autografu!

Kolejny rok za nami...

Pożegnaliśmy dzisiaj absolwentów: Natalię, Marcelinę, Kacpra I Grzegorza, którzy od września będą już uczęszczać do gimnazjum w Krempachach. Uczniowie z klasy V przygotowali dla nich krótki program artystyczny i wręczyli im upominki. Klasa VI również przygotowała na tę okazję coś specjalnego: prezentację pt. "Zjazd szkolny 2029". Całość uroczystości uświetniły piosenki śpiewane przez klasę IV.

W części oficjalnej Dyrektor Szkoły wręczył rodzicom najlepszych uczniów listy gratulacyjne  oraz Świadectwa Ukończenia Szkoły Podstawowej uczniom klasy VI. Uhonorowani zostali także ci uczniowie, którzy w całym roku szkolnym nie opuścili ani jednego dnia.

Do zobaczenia we wrześniu!

6 listopada w bibliotece szkolnej odbył się szkolny etap Konkursu Pięknego Czytania. Kolejny etap - gminny - odbędzie się w  Bibliotece Publicznej w Waksmundzie. Naszą szkołę reprezentować będą:

 

Katarzyna Kurzydło z klasy IV

Julia Jeziorczak z klasy II

 

W dniu 18 maja 2012 roku w Nowy Targu odbyły się Igrzyska Powiatowe w piłce nożniej chłopców. Nasza reprezentacja w składzie: Mateusz Kozioł, Maciej Jeziorczak, Michał Kurzydło, Kamil Janos, Jan Zoń, Hubet Wróbel, Jakub Zoń, Adrian Zubek, Bartłoniem Rusnak, Kacper Gorlicki wywalczyli czwarte miejsce.

Nasza szkoła po raz pierwszy w historii brała udział w zawodach na szczeblu powiatowym. Tym bardziej jest to bardzo duże wyróżnienie dla reprezentujących ją chłopców. Cieszy nas ten sukces i mamy nadzieję, że kiedyś znów ten sukces się powtórzy.

Życzymy powodzenia.

 

Akademia z okazji Dnia Mamy i Taty jest jedną z najważniejszych w roku szkolnym. Uczniowie klas młodszych wraz z wychowawcami przygotowują programy artystyczne oraz upominki dla swoich rodziców. W tym roku mieliśmy więc pokaz mody, Calineczkę, przedstawienie z małpkami w roli głównej, wiersze i oczywiście piosenki.

Na końcu wszyscy wspólnie zaśpiewali „Sto lat!”. Rodzicom występy chyba się podobały, bo nagrodzili je gromkimi brawami.