Kodki ostro pracują podczas zajęć koła informatycznego CMI, ostatnio najwięcej czasu poświęcają jeżdżącym mBotom. Żeby roboty wykonywały swoje zadania, trzeba je zaprogramować w aplikacji mBlock. Nasze Kodki już dużo umieją i chętnie pokażą Wam jak to się robi smile

 

 

 

 

 

KodkiNasza grupa informatyczna ma już swoją nazwę - "KODKI" (od kodowania ), teraz dostaliśmy koszulki i czekamy z niecierpliwością na roboty laughing

 

 

 

 

 

7.10 rozpoczęły się w naszej szkole zajęcia z nauki programowania, które są częścią projektu Centrum Mistrzostwa Informatycznego przy współpracy z AGH.

Jako jedyna szkoła w powiecie nowotarskim, w tym roku szkolnym bierzemy udział w projekcie CMI, który umożliwia uczestnikom odkrywanie i rozwój swoich talentów, szczególnie w zakresie informatycznym, nastawionym na rozwiązywanie problemów, między innymi poprzez start w zawodach algorytmicznych i projektowych.

Zajęcia odbywają się 3 razy w miesiącu pod okiem p. Grażyny Słowik.

 

Oto nasze nagrody, które zdobyliśmy do tej pory w trakcie trwania programu MEGAMISJA!

Zapraszamy do odwiedzenia profilu naszej szkoły na platformie Megamisji (należy wybrać Grupa Główna) i zapoznania się  z relacjami z zajęć z klasą I.